Co jsou Kamínka

Kamínka jsou každoročně největší vzdělávací akce Pionýra, ale jsou i mnohem víc! Ve chvílích mezi inspirativními přednáškami, semináři a zážitkovými programy vznikají nová přátelství, potkávají se staří známí a hlavně společně nabíráme novou energii pro další zajímavou činnost v Pionýru.

Pro koho jsou Kamínka?

Akce je určena pro pionýry, kteří se chtějí něco nového dozvědět, něco nečekaného zažít a potkat se s dalšími stejně nadšenými lidmi.

Nejnižší věk účastníka je 14 let. Většina účastníků jsou instruktoři nebo vedoucí od oddílů, ale tato ani žádná jiná „oficiální“ funkce není podmínkou účasti.

Co se na Kamínkách děje?

Program Kamínek je nabídkový – každý se sestavuje svůj program podle sebe a podle témat a aktivit, kterých se chce zúčastnit.

Můžete se podívat na seznam programů – přihlášení účastníci se na ně zapisují předem přes web.

Semináře a přednášky

Vyberte si z desítek seminářů a přednášek na témata, která vás zajímají. Rozšíříte si své znalosti a posuňte vaše aktivity na novou úroveň.

Noví kamarádi

Seznamte se s dalšími lidmi z Pionýra, kteří s vámi mají mnoho společného. Na Kamínkách můžete potkat další instruktory, vedoucí oddílů, hlavasy táborů…

Neotřelé zážitky

Vyzkoušejte si netradiční aktivity a novinky, které jste ještě neměli možnost vidět, nebo o nich možná ani nikdy neslyšeli.

Inspirace pro činnost

Načerpejte na programech i při diskusích s ostatními nové nápady na činnost a třeba tak udělejte schůzky vašeho oddílu zase o kousíček lepší.

Načerpání nové síly

Po celoroční činnosti s dětmi si sedněte s dalšími vedoucími, vyměňte si zkušenosti, zahrajte si spolu, upusťte páru a načerpejte sílu na další činnost. Času o Kamínkách není moc, a tak budou mít bufet, kavárna i čajovna otevřeno do noci!

Staří známí

Potkejte staré známé z Pionýra a znovu oprašte dřívější kontakty a známosti.

Chcete vědět ještě více o Kamínkách 2019?

? Informace o místě konání, ubytování, stravování aj. najdete na stránce praktické informace.