Přihlášení

ℹ️ Pokud ještě nevíte, co vůbec Kamínka jsou, mohla by vás zajímat stránka Co jsou Kamínka?
Obecné informace (místo konání, ubytování, doprava…) najdete zase na stránce praktické informace.

Na Kamínka se každý přihlašuje sám, a to skrze Přihlašovnu, což je speciální webová stránka pro členy Pionýra, určená právě k přihlašování na akce. Níže jsme připravili návod, jak se na Kamínka přihlásit a na nic nezapomenout.

Když si nebudete s přihlášením vědět rady či budete mít nějaký dotaz, ozvěte se nám na e-mailu nebo nám napište na Messengeru.

Pokud je vám 14 let, můžete jet na Kamínka také – jedinou podmínkou je, aby se za vás zaručil dospělý vedoucí. Více se dozvíte ve speciálních pokynech pro 14 leté.

1. Otevřete akci v Přihlašovně

V Přihlašovně si otevřete akci Kamínka: https://www.pionyr.cz/prihlasovna-detail/?id=148

2. Přejděte na přihlašovací stránku

Úplně nahoře na stránce najdete tlačítko „Přihlásit„.  Po kliknutí na něj se otevře přihlašovací formulář.

3. Přihlaste se svým uživatelským účtem

Teď byste měli být na přihlašovací stránce:

Nyní může nastat jedna ze tří situací:

1. máte pionýrský uživatelský účet (už jste se třeba někdy dříve hlásili na nějakou akci přes Přihlašovnu apod.) – v tom případě se přihlaste svými údaji a pokračujte bodem 4 níže.

2. Účet máte ale zapomněli jste heslo – pak si jej  nechte obnovit a nastavte si nové. (A když odeslání formuláře končí hláškou „Došlo k chybě při ukládání formuláře“, znamená to, že účet ještě nemáte – pak vizte níže informace k tomu, jak si účet zřídit.) Jakmile budete mít nastavené nové heslo, můžete se vrátit do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše nové přihlašovací údaje vyplnit.

3. Účet zatím vůbec nemáte – pak se nenechte odradit! K ideálům Pionýra patří překonání, tak pro vás tohle bude určitě hračka ?.

• Účet vám může aktivovat vedoucí vaší pionýrské skupiny, váš oddílový vedoucí, případně ten, kdo má na vaší skupině na starosti registraci členů. Dejte mu vědět, že chcete aktivovat svůj účet, a aby s tím neměl trápení, pošlete mu tento návod, jak členovi skupiny aktivovat uživatelský účet (budete mu muset také říci vaší e-mailovou adresu).
  • V případě, že vám z nějakého důvodu vedoucí skupiny ani oddílu nemůže nebo se mu nepovede váš účet aktivovat, ozvěte se nám (e-mail, Messenger), zkusíme situaci vyřešit, ať se můžete co nejdříve nalodit k ostatním účastníkům.
  • Ve chvíli, vám bude účet aktivován, přijde vám e-mail (s předmětem „Pionýr – aktivace uživatele …“). V něm najdete odkaz k vytvoření hesla, jakmile to uděláte, máte přihlašovací účet připraven ?. Teď můžete konečně do Přihlašovny, nahoře kliknout na tlačítko „Přihlásit“ a tam vaše přihlašovací údaje vyplnit.

4. V Přihlašovně se přihlaste na Kamínka

Jakmile se vám povedlo přihlásit do Přihlašovny, k vašemu přihlášení na Kamínka chybí už jen málo!

Na detailu akce v Přihlašovně najděte část s přihlášením. Zde je třeba vyplnit několik údajů, které nám pomůžou s přípravou akce.

Pokud byste chtěli vědět více informací ohledně ubytování nebo o školičce, rozepsali jsme to podrobněji na stránce Praktické informace.

Až budete mít vyplněno, klikněte na „Přihlásit na akci“. Poté by se mělo zobrazit potvrzení, které by vám také mělo hned dorazit na váš e-mail.

5. Uhraďte účastnické poplatky

Po přihlášení je třeba uhradit účastnické poplatky. Pokyny k úhradě vám přijdou na e-mail, kterým jste se do Přihlašovny přihlásili. Pokud vám e-mail nedorazil, zkontrolujte složku spam, jestli se e-mail nezatoulal do ní.

Účastnický poplatek je 400 Kč. Pokud s námi máte domluveno, že na Kamínka pojedete jako ? mraveneček (pomocník), dejte pozor, že neplatíte částku uvedenou v e-mailu, ale pouze 150 Kč – viz pokyny pro mravenečky.

S platbou neotálejte – dokud peníze nepřijdou, není vaše účast potvrzena a kapacita Kamínek může být mezitím naplněna ?.

Jestliže za vás účastnické poplatky bude platit vaše pionýrská skupina a/nebo budete potřebovat vystavit fakturu, ozvěte se nám (e-mail, Messenger).

Jestliže se přihlašujete jako 14 letí, nezapomeňte, že teď nám musíte naskenovat a poslat přihlášku, kterou najdete ke stažení v pokynech pro 14 leté.

Pokud byste se po zaplacení z Kamínek odhlásili, do konce února vám ještě vrátíme celou částku, při odhlášení do 15. března vrátíme 50 % a později už bohužel vrátit nemůžeme nic.

6. Vyčkejte na potvrzení úhrady

Jakmile peníze dorazí, potvrdíme v Přihlašovně vaší účast, zároveň vám o tom přijde informace na váš  e-mail. Účast bychom vám měli potvrdit do tří až pěti pracovních dnů od toho, co peníze pošlete.

Až vám e-mail dorazí, můžete si začít balit kufry a chystat se – jedete totiž na Kamínka! ?

7. Sledujte aktuální informace

Aby vám neuniklo nic důležitého (informace o programech a další aktuality), nezapomeňte sledovat Kamínka na Instagramu, Facebooku nebo se přihlaste k e-mailovému newsletteru.

Dejte o své účasti také vědět ostatním – přidejte se na Facebooku k události Kamínka 2019!