Prodejci

Na Kamínkách si budete moci prohlédnout, koupit ale i vyzvednout předem objednané zboží od tří různých prodejců, kteří budou mít ve škole během Kamínek své stánky.

E-moška – pionýrský Jarmark

E-moška je obchod s pionýrským vybavením, oblečením, propagačními materiály a dalším, a na Kamínkách bude jeho nabídka tradičně k dispozici. Zároveň si tu budete moci vyzvednout předem objednané zásilky (objednat je ale nutno do středy 10. dubna).

Otevřeno bude mít v pátek a sobotu.

Liman sport – outdoorová prodejna

I nabídku outdoorové prodejny Liman si budete moci během Kamínek prohlédnout a zakoupit.

Ušetři za poštovné! Objednej přes e-shop a my ti zboží přivezeme přímo na Kamínka. Objednávky přijímáme na e-shopu www.limansport.cz až do čtvrtka 11. dubna. Stačí v objednávce zvolit osobní odběr a do poznámky napsat Kamínka. Na nákup pro dětské organizace poskytujeme zároveň slevu 5%.

Mindok – společenské hry

Zahrát si nebo i zakoupit deskové a další společenské hry budete moci u výrobce her Mindok, který bude během Kamínek zajišťovat hernu. Budete se také moci zapojit do turnaje v některé z her.

Máte vytipované deskovky od Mindoku, které byste si chtěli koupit? Objednejte si je předem na  www.mindok.cz a vyzvedněte na Kamínkách.

Herna by měla mít otevřeno od rána do noci, dokud v ní někdo bude ?.